Zakolanowki wełniane warkocz

Więcej informacji

Zakolanowki wełniane warkocz

21,98 zł

Indeks: 25/zakolanowki-welniane-warkocz

Dostępność: Availability: W magazynie

Wysyłka w ciągu: 24h

21,98 zł
Wysokiej jakości, długie zakolanówki z delikatnym wzorem - warkoczem - na całej długości. Wzór warkocza nadaje zakolanówkom stylowy charakter a gruba, miękka i przyjemna w dotyku wełna z której są wykonane znakomicie spełnia również rolę ochronny przed zimnem.
Można je nosić w różnych konfiguracjach np. na legginsy czy rajstopy.
Zakolanówki posiadają delikatne ściągacze w dwóch miejscach, które zapobiegają zsuwaniu się skarpet. Nie powodują one jednak ucisku oraz nie krępują ruchów.

Zakolanówki są Polskiej produkcji, dostępne w uniwersalnym rozmiarze 38-40.

Skład:
Akryl: 68%
Wełna: 29%
Poliamid: 2%
Elastan: 1%
Opis produktu

Details

Wysokiej jakości, długie zakolanówki z delikatnym wzorem - warkoczem - na całej długości. Wzór warkocza nadaje zakolanówkom stylowy charakter a gruba, miękka i przyjemna w dotyku wełna z której są wykonane znakomicie spełnia również rolę ochronny przed zimnem. Można je nosić w różnych konfiguracjach np. na legginsy czy rajstopy. Zakolanówki posiadają delikatne ściągacze w dwóch miejscach, które zapobiegają zsuwaniu się skarpet. Nie powodują one jednak ucisku oraz nie krępują ruchów. Zakolanówki są Polskiej produkcji, dostępne w uniwersalnym rozmiarze 38-40. Skład: Akryl: 68% Wełna: 29% Poliamid: 2% Elastan: 1%
Recenzje