Współpraca indywidualna

      Osoby powiązane z branżą modową, posiadające rozległe sieci kontaktów (np. prowadzące blogi ze stylizacjami) oraz znające osoby potencjalnie zainteresowane produktami znajdującymi się w naszej ofercie, mają możliwość nawiązania z nami współpracy polegającej na polecaniu naszych produktów w zamian za ustalony % od wartości koszyka

      Tym sposobem dzięki minimalnemu nakładowi pracy w postaci polecenia naszego produktu danej osobie (lub grupie osób!) jesteś w stanie wygenerować dodatkowe źródło dochodu.

      Uruchomienie oraz utrzymanie konta jest całkowicie darmowe. Aby zlecić utworzenie konta partnera prosimy o kontakt z nami.

Współpraca biznesowa

      Oferujemy możliwość dostarczania naszych wyrobów do butików oraz sklepów z galanterią damską, a także dzięki własnym kanałom sprzedaży jesteśmy zainteresowani oferowaniem naszym klientom wysokich jakościowo produktów związanych z modą damską. Możliwości oraz warunki współpracy biznesowej są każdorazowo dostosowywane indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami kontrahenta.

    Główne modele biznesowe:
    - My wstawiamy nasze produkty (torebki damskie) do Państwa sklepów;
    - Państwo zlecacie nam sprzedaż własnych wyrobów, lub produktów jakimi dysponujecie.

    W zależności od rodzaju prowadzonego biznesu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb oraz rozszerzyć zakres oferowanych usług o konkretne rozwiązania zarówno informatyczne (takie jak integracja platform e-sprzedażowych lub stworzenie takiej platformy dla Państwa) jak i techniczne (np. profesjonalne fotografie produktów czy obsługa przed i posprzedażowa).

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt.